HaPeSoft s.r.o. HaPeSoft s.r.o.
• Automatizace • Programování • Vizualizace •
• Servis • Konzultace • Náhradní díly •
• Komponenty •


PRŮMYSLOVÁ VIZUALIZACE - TIA (Totally Integrated Automation) ...

komponenty zahrnující široký a komplexní integrovaný systém určený pro nasazení ve všech aplikacích

Key Panels

HMI Key Panels

SIMATIC HMI Key Panels poskytují více užitné hodnoty, méně kabelů, elegantní vzhled - za srovnatelnou cenu jako klasické prvky. Lze je použít pro vytvoření nebo náhradu klasických tlačítkových, přepínačových a signalizačních panelů. Panely jsou kompaktní a umožňují jednoduchou montáž do čelního panelu ovládacího pultu stroje. Podle požadavku se dodávají v provedení 8/32 ovládacích/signalizačních prvků. Programově je možno každý jeden prvek použít jako tlačítko/přepínač s vícebarevnou signalizací stavu. Použití je možné všude tam, kde se používá Profinet I/O. K dispozici je konektor pro připojení několika I/O signálů a dodávají se i v "F" provedení.

Katalog HMINahoruZpět
 

Basic Panels

HMI Basic Panels

SIMATIC HMI Basic Panelc jsou panely s velkostí displeje 4 až 15" s funkčními tlačítky. SIMATIC HMI Basic Panel je ideální pro jednoduché vizualizační úlohy, a to i v náročných podmínkách. Menší panely jsou ideální pro SIMATIC S7-1200, další pro S7-300, S7-400, S7-1500, s rozhraním Ethernet, panely velikosti 6" a 10" jsou k dispozici i s rozhraním Profibus.

Katalog HMINahoruZpět
 

Basic Panels 2nd Generation

HMI Basic Panels 2nd Generation

SIMATIC HMI Basic Panels 2nd Generation jsou určeny pro menší aplikace vizualizace a ovládání. K dispozici jsou panely o velikosti 4 až 12" s vysokým rozlišením, stmívatelným širokoúhlým displejem s 64.000 barvami, inovované uživatelské rozhraní, vylepšené užití díky novému ovládání a grafice, funkční tlačítka a dotykové obrazovky, základní rozhranní pro připojení na Profinet, velikosti 7 a 12" i s připojením na Profibus, možnost archivace na USB disk.

Katalog HMINahoruZpět
 

Comfort Panels

HMI Comfort Panels

SIMATIC HMI Comfort Panels poskytují uživateli stejné špičkové uživatelské funkce. Širokoúhlé displeje od 4 do 22" s vysokým rozlišením, volitelně s dotykovými obrazovkami nebo úplnou klávesnicí, mohou být optimálně přizpůsobeny do libovolné aplikace. Pro náročnější aplikace jsou panely ideální pro SIMATIC S7-1200, další pro S7-300, S7-400, S7-1500 i z toho důvodu, že disponují rozhraním MPI/Profibus i Ethernet. Jednou z mnoha inovací ve srovnání s předchozími panely SIMATIC je schopnost koordinovat a centrálně vypínat zařízení napájená přes USB tzv. PROFIenergy za účelem snížení spotřeby energie mimo nutný provoz. HMI Comfort Panely jsou konfigurovány pomocí SIMATIC WinCC Comfort, plně integrované v automatizačním portálu (TIA).

Katalog HMINahoruZpět
 

KTP Mobile Panels

HMI KTP Mobile Panels

SIMATIC HMI KTP Mobile Panels jsou přenosné panely pro maximální mobilitu a pohyb obsluhy v okolí stroje pro místní ovládání a monitorování stroje. Panely jsou ergonomicky tvarovány pro snadnou obsluhu a dobré držení v ruce. V důsledku toho mohou být všechny přenosné panely používány dlouhodobě a bez námahy. Mobilní panely se dodávají různém provedení různého výkonu a funkcí podle požadované aplikace. Přenosný bezdrátový panel poskytuje maximální mobilitu bezdrátového propojení HMI s řídícími systémy. HMI Mobile Panels jsou dodávány v provedení standard i provedení Fail-safe.

Katalog HMINahoruZpět
 

Thin Client Panels

HMI Thin Client Panels

SIMATIC Thin Client je vzdálený operátorský terminál s dotykovou obrazovkou pro kombinaci s hostitelem, kdy klient kopíruje obsah hostitele. Řešení s SIMATIC Thin Client nabízí nákladově nízké vytvoření dalšího ovládacího místa nebo míst. Typické použití je pro případy požadavku na druhý operátorský panel u rozměrově velkých strojů a linek, kdy je Thin Client napojen na nadřazený SIMATIC Panel nebo průmyslového PC, stejně jako dálkové obsluhy terminálu u klient/server aplikací.

NahoruZpět
 

PC Based

HMI PC Based

SIMATIC HMI PC Based je řešení HMI vizualizace na principu PC, které je výkonné, robustní a šité na míru individuálním potřebám. Řešení je postaveno kolem panelových SIMATIC PC. Siemens nabízí počítače v různých výkonových třídách, široký výběr provozních jednotek, monitorů a kompletních systémů, které poskytují dokonale vyváženou kombinaci hardwaru a softwaru.

NahoruZpět
 

WinCC - TIA Portal

HMI WinCC TIA Portal

Software SIMATIC WinCC (TIA Portal), SIMATIC WinCC a SIMATIC WinCC Open Architecture SIMATIC HMI pokrývá celou oblast projekčního a vizualizační software pro rozhraní člověk-stroj (HMI). Software SIMATIC WinCC (TIA Portal) je nástupce WinCC flexible lze jej použít téměř pro všechny SIMATIC operátorské zařízení. Funkční rozsah zahrnuje vizualizační úlohy potřebné přímo na stroji, stejně jako SCADA aplikace na bázi PC u multi-uživatelských systémů. Pomocí software lze realizovat úkoly procesní vizualizaci nejvyšší složitosti a SCADA aplikací, např. s redundantní architekturou a vertikální integraci do stromu Intelligence Simatic WinCC ve své aktuální verzi. Architektura WinCC Open source je směřována na vysoce specifické požadavky koncových zákazníků a modifikaci na Non-Windows platformách.

Katalog SW HMINahoruZpět
 

PLC AUTOMATIZACE - Informace o automatizační technice, realizované pomocí PLC
Paleček Elektro - průmyslová automatizace

Názvy, např. SIMATIC®, PROFIsafe®, ET200®, TIA Portal®, LOGO!® a další vč. derivátů jsou registrovanými obchodními značkami společnosti SIEMENS AG.

PROFIBUS®, PROFINET® jsou registrovanými obchodními známkami společnosti PROFIBUS Nutzerorganisation e.V.

Vyobrazení převzata z obrazové databáze © Siemens AG 2023.
All rights reserved.

Kontaktní telefon:
(+420) 728 726 127
v pracovní dny 8:00-16:00 hod.,
stálí zákazníci až do 20:00 hod.

E-mail:
email |zavináč| hapesoft |tečka| cz
Web: www.hapesoft.cz

© Ing. Petr Halíř, HaPeSoft s.r.o. 2001-2023.
Všechna práva vyhrazena.

Tento web využívá Cookies (info). Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.
 .