HaPeSoft.cz
AUTOMATIZACE
VIZUALIZACE
SERVIS
KOMPONENTY
KATALOG
MANUÁLY
KONTAKT
MAPA STRÁNEK
Kalendář
Dlužníci
 
+420 728 726 127
 partnerský web:
PLC AUTOMATIZACE - Informace o automatizační technice, realizované pomocí PLC
BLAJA - automation portal
Paleček Elektro - průmyslová automatizace
 
 
 

AUTOMATIZACE - TIA PORTAL - TIA (Totally Integrated Automation)

PRŮMYSLOVÁ AUTOMATIZACE - TIA (Totally Integrated Automation) - široký a komplexní integrovaný systém určený pro nasazení ve všech aplikacích.
 

LOGO! 8

 
LOGO! 8

LOGO! 8 je nástupcem, novou generací, předchozího modulu LOGO!. Poskytuje veškeré potřebné funkce pro malou automatizaci. S novým interním displejem, připojením na Ethernet, webovým serverem a využitím mobilní sítě je realizace automatizačních aplikací velmi snadná. LOGO! 8 je možno doplnit o externí displej LOGO! TDE a programovat pomocí LOGO! Soft Comfort V8 s novými možnostmi.

Přehled funkcí: • Digital: Input, Cursor key, LOGO! TD Function key, Shift register bit, Status 0 (low), Status 1 (high), Output, Open connector, Flag • Analog: Analog input, Analog output, Analog flag • Network: Network input, Network analog input, Network output, Network analog output • Basic functions: AND, AND (Edge), NAND, NAND (Edge), OR, NOR, XOR, NOT • Data-Log-Profile: Data Log • Timer: ON-Delay, OFF-Delay, ON-/OFF-Delay, Retentive ON-Delay, Wiping relay/pulse output, Edge-triggered wiping relay, Asynchronous Pulse Generator, Random Generator, Stairway lighting switch, Multiple function switch, Weekly Timer, Yearly Timer, Astronomical clock, Stopwatch • Counter: Up/Down counter, Hours Counter, Threshold trigger • Analog: Mathematic instruction, Analog Comparator, Analog threshold trigger, Analog Amplifier, Analog watchdog, Analog differential trigger, Analog-MUX, Analog Ramp, PI controller, PWM, Analog filter, Max/Min, Average value Ostatní: Latching relay, Pulse relay, Message text, Softkey, Shift register, Mathematic instruction error detector.

[ Katalog LOGO! 8 ] [ Nahoru ] Zpět ]
 

LOGO!

 
LOGO!

LOGO! nabízí podporu pro malé a jednoduché automatizační úlohy za velmi nízkou cenu. 8 základních logických funkcí a 31 speciálních funkcí může nahradit velké množství konvenčních spínacích a ovládacích zařízení - relé. LOGO! může zpracovávat i analogové hodnoty a jednoduché ovládání úkoly včetně integrace do sítě a použití ovládacích panelů. Programovatelné pomocí LOGO! Soft.

LOGO! je možno připojit na Profinet I/O.

[ Katalog LOGO! ] [ Nahoru ] Zpět ]
 

SIMATIC S7-1200 - řídící systém

 
S7-1200

SIMATIC S7-1200 a mikro PLC SIMATIC Basic HMI panely s SIMATIC STEP 7 Basic software nebo STEP 7 TIA Portal je určen pro pro jednoduché, rychlé a malé aplikace. Pohodlné programování, integrování do sítě a uvedení do provozu. Mikro PLC v několika provedení je rozšiřitelné o I/O a komunikační moduly, napojení na rozhraní PROFINET IO a snadné propojení s panely HMI. Design provedení vytváří se systémem S7-1500 a decentrálními periferiemi ET 200SP , ET 200MP nebo ET 200AL nový směr řídících systémů

[ Katalog S7-1200 ] [ Nahoru ] Zpět ]
 

SIMATIC S7-1500 - řídící systém

 
S7-1500

SIMATIC S7-1500 nově představuje nejvyšší výkon a nejvyšší efektivitu. Aplikací mnoha inovací vznikl nový SIMATIC S7-1500 jako nový standard maximální efektivnosti. Systém S7-1500 je aplikovatelný stejně pro malé stroje, tak i pro komplexní zařízení, která kladou vysoké nároky na rychlost a deterministiku programu i výstavby řídícího systému.SIMATIC S7-1500 je bezproblémově začleněn do plně integrované automatizace - TIA Portal. Design provedení vytváří s mikrosystémem S7-1200 a decentrálními periferiemi ET 200SP , ET 200MP nebo ET 200AL nový směr řídících systémů. Programování ve STEP 7 TIA Portal.

[ Katalog S7-1500 ] [ Nahoru ] Zpět ]
 

SIMATIC S7-300 - řídící systém

 
S7-300

SIMATIC S7-300 je univerzální řídící systém s optimální velikostí zástavby vzhledem k poskytovanému výkonu v modulárním provedení pro střední i rozsáhlé aplikace. Nabídka modulů pokrývá celé spektrum potřeb pro zpracování signálů a komunikace. Stejné moduly mohou býti použity nejen v centrálním systému, ale je možno je použít pro rozšíření systému i rozšiřujících rámech a v decentrálních periferiích ET200M nebo ET 200S. Univerzálnost použití jednotných modulů je výhodná pro optimalizaci zásob náhradních dílů. Aplikace systému S7-300 je možno zpravidla nalézt na středních ale i na vyšších úrovních automatizace. Programování pomocí STEP 7 / STEP 7 TIA Portal.

[ Katalog S7-300 ] [ Nahoru ] Zpět ]
 

SIMATIC S7-400 - řídící systém

 
S7-400

SIMATIC S7-400 je výkonný řídící systém pro náročné a rychlé procesní úkoly automatizace velkého rozsahu, zpracování dat a koordinace procesů ve strukturovaném řízení. Systémově odstupňované CPU je možno sdružovat do víceprocesorových konfigurací a disponují téměř neomezenou kapacitou připojitelných I/O v rozšiřujících rámech nebo decentrálních periferií. Různé typy komunikace, funkčních modulů a modulů zpracování signálů pokrývají potřebné spektrum procesní konektivity. Samozřejmostí je integrace do sítě a použití různých typů decentrálních periferií. Mimo to umožňuje realizaci záložních a bezpečnostních funkcí. Programování ve STEP 7 / STEP 7 TIA Portal

[ Katalog S7-400 ] [ Nahoru ] Zpět ]
 

SIMATIC ET 200 - decentrální periferie

 
ET200

SIMATIC ET 200 je multifunkční koncepce modulárních periferií pro decentrální řešení automatizačního systému. Distribuované I/O systémy jsou ideální do vzdálených i místních rozvaděčů, na stroje i do prostředí s nebezpečím výbuchu. Všechny moduly periferií mohou být integrovány do stávajících automatizačních systémů přes PROFIBUS nebo PROFINET. Decentrální periferie jsou SW integrovány v STEP 7 / STEP 7 TIA Portal nebo je možné jejich doplnění pomocí GSD / GSDML souborů. Provedení SP, MP a AL navazuje na systém S7-1200 a S7-1500.

[ Katalog ET 200M ] [ Katalog ET 200S ] [ Katalog ET 200SP ] [ Katalog ET 200MP ] [ Katalog ET 200AL ]
[ Nahoru ] Zpět ]
 

SIMATIC STEP 7 - TIA Portal

 
STEP7 TIA Portal

SIMATIC STEP 7 - Controller Software in the TIA Portal / STEP 7 Engineering Software je světová jednička v oblasti programování určené pro průmyslovou automatizaci. Jedná se o prvotřídní nástroj s vysokou výkonností, množstvím doplňkových paketů a sofistikovanými funkcemi. Taktéž ve verzi SAFETY pro bezpečnostní aplikace.

[ Katalog STEP7 Basic ] [ Katalog STEP7 Professional ]
[ Nahoru ] Zpět ]
 

SIMATIC Field PG

 
SIMATIC Field PG

Programovací přístroj Field PG je určen k programování a servisní činnosti malých řídících microsystémů SIMATIC S7 S7-200 a S7-1200, větších rozsáhlých řídících systémů S7-300, S7-400, S7-1500 i SIMATIC S5, decentrálních periferií, vizualizaci, pohonů a další ...

Charakteristika: Mobilní, pro průmyslové použití určené programovací zařízení s výkonným procesorem. Optimální pro uvádění do provozu, servis a údržbu automatizačních systémů. Průmyslový notebook s bezdrátovou technologií, velký širokoúhlý displej, dlouhá životnost baterie, RAM s vysokou rychlostí. Hardware přístroje obsahuje potřebné převodníky a rozhraní pro připojení řídících systémů přes TTY, PPI, MPI, Profibus, Ethernet), programování pamětí EPROM, FEPROM, MMC. Mimo servisních rozhraní je přístroj standardně vybaven dalšími běžnými interface jako notebook i je možno jej tak používat. Hardwareové a softwareové vybavení je volitelné podle nabízené konfigurace. S přístrojem je možno dodat Win XP Prof., Windows7 Ultimate 32/64 bit, volba OS je závislá na typu používaného SW.

[ Katalog Field PG ] [ Nahoru ] Zpět ]

NAHORU
 
■ Názvy produktů, výrobků, zařízení, software a jiné jsou registrovanými obchodními značkami ® společnosti SIEMENS AG ■ Vyobrazení produktů převzato z obrazové databáze © Siemens AG 2016, All rights reserved ■ Všechna práva vyhrazena - © Ing. Petr Halíř, HaPeSoft s.r.o. 2001-2016 ■ Stránky používají technologii cookies. Dalším používáním stránek vyjadřujete souhlas s jejich užitím. ■