HaPeSoft.cz
AUTOMATIZACE
VIZUALIZACE
SERVIS
KOMPONENTY
KATALOG
MANUÁLY
KONTAKT
MAPA STRÁNEK
Kalendář
Dlužníci
 
+420 728 726 127
 partnerský web:
PLC AUTOMATIZACE - Informace o automatizační technice, realizované pomocí PLC
BLAJA - automation portal
Paleček Elektro - průmyslová automatizace
 
 
 

HMI VIZUALIZACE - TIA PORTAL - TIA (Totally Integrated Automation)

PRŮMYSLOVÁ VIZUALIZACE - TIA (Totally Integrated Automation) - široký a komplexní integrovaný systém určený pro nasazení ve všech aplikacích.
 

SIMATIC HMI Key Panels

 
HMI Key Panels

"Více užitné hodnoty, méně kabelů, elegantní vzhled - za srovnatelnou cenu jako klasické prvky."

Tlačítkové panely SIMATIC HMI Key Panels lze použít pro vytvoření nebo náhradu klasických tlačítkových, přepínačových a signalizačních panelů. Panely jsou kompaktní a umožňují jednoduchou montáž do čelního panelu ovládacího pultu. Podle požadavku se dodávají v provedení 8/32 ovládacích/signalizačních prvků. Programově je možno každý jeden prvek použít jako tlačítko/přepínač s vícebarevnou signalizací stavu. Použití je možné všude tam, kde se používá Profinet I/O.

K dispozici je konektor pro připojení několika I/O signálů a dodávají se i v "F" provedení.

[ Katalog HMI ] [ Nahoru ] Zpět ]
 

SIMATIC HMI Basic Panel

 
HMI Basic Panels

"Cenově efektivní panely pro ovládání a sledování."

Řada SIMATIC HMI Basic Panel nabízí panely s velkostí 3 ", 4", 6 "a 10" displeje, klávesnicí podle velikosti panelu a u všech dotykovou obrazovku, a 15" pouze dotykový panel. Každý SIMATIC HMI Basic Panel je navržen s krytím IP65 a je ideální pro jednoduché vizualizační úlohy, a to i v náročných podmínkách. Menší panely jsou ideální pro SIMATIC S7-1200, další pro S7-300, S7-400, S7-1500, převážně tam, kde je k dispozici rozhraní Ethernet.

Výhodou jsou integrované softwarové funkce, jako je systém vykazování, správu receptů, nebo graf funkce.

[ Katalog HMI ] [ Nahoru ] Zpět ]
 

SIMATIC HMI Basic Panel 2nd Generation

 
HMI Basic Panels 2nd Generation

"SIMATIC HMI 2. generace Basic Panelů"

Panely určené pro menší aplikace vizualizace a ovládání, stejně jako předchozí, škálově i rozměrově shodné s velikostí 4" a 6", vysoké rozlišení, stmívatelný širokoúhlý displej s 64.000 barvami, inovované uživatelské rozhraní, vylepšené užití díky novému ovládání a grafice, tlačítkové a dotykové provedení, rozhranní pro připojení na různá PLC, provedení pro Profibus a Profinet, možnost archivace na USB disk, programováni v TIA Portal V13 a vyšší.

[ Katalog HMI ] [ Nahoru ] Zpět ]
 

SIMATIC HMI Comfort Panels

 
HMI Comfort Panels

"Špičková koncová vizualizační zařízení pro náročné aplikace HMI."

Všechny varianty panelů SIMATIC HMI Comfort poskytují uživateli stejné špičkové uživatelské funkce. Širokoúhlé displeje od 4 "do 22" s vysokým rozlišením, volitelně s dotykovými obrazovkami nebo úplnou klávesnicí, mohou být optimálně přizpůsobeny do libovolné aplikace. Pro náročnější aplikace jsou panely ideální pro SIMATIC S7-1200, další pro S7-300, S7-400, S7-1500 i z toho důvodu, že disponují rozhraním MPI/Profibus i Ethernet.

Jednou z mnoha inovací ve srovnání s předchozími panely SIMATIC je schopnost koordinovat a centrálně vypínat zařízení napájená přes USB tzv. PROFIenergy za účelem snížení spotřeby energie mimo nutný provoz. HMI Comfort Panely jsou konfigurovány pomocí SIMATIC WinCC Comfort, plně integrované v automatizačním portálu (TIA).

[ Katalog HMI ] [ Nahoru ] Zpět ]
 

SIMATIC HMI KTP Mobile Panels

 
HMI KTP Mobile Panels

"Přenosné panely pro maximální mobilitu a pohyb obsluhy."

Pro místní ovládání a monitorování s požadavkem na mobilitu obsluhy jsou určeny nové SIMATIC HMI KTP Mobile panely, integrované do prostředí TIA Portal. Panely jsou ergonomicky tvarovány pro snadnou obsluhu a dobré držení v ruce. V důsledku toho mohou být všechny přenosné panely používány dlouhodobě a bez námahy.

SIMATIC HMI Mobile panely se dodávají několik provedení různého výkonu a funkcí podle požadované aplikace. Přenosný bezdrátový panel (prozatím není dostupný pro TIA) poskytuje maximální mobilitu bezdrátového propojení HMI s řídícími systémy.

HMI Mobile panely jsou dodávány v provedení standard i provedení Fail-safe.

[ Katalog HMI ] [ Nahoru ] Zpět ]
 

SIMATIC HMI Thin Client Panels

 
HMI Thin Client Panels

"Tencí klienti jsou vzdálené operátorské terminály s dotykovou obrazovkou pro kombinaci s hostitelem (např. SIMATIC Panel PC nebo server)."

Panely SIMATIC Thin Client s obrazovkou 4:3 jsou k dispozici ve velikosti 10" a 15". Velikost 15" je k dispozici i ve variantě jako plně uzavřeném zařízení HMI (PRO) s krytím IP65. Nový trend průmyslových Thin Client SIMATIC ITC je dodáván v širokoúhlém formátu a je k dispozici s velikostí obrazovky 12", 15", 19L a 22".

Řešení s SIMATIC Thin Client nabízí nákladově nízké vytvoření dalšího ovládacího místa nebo míst. Typické použití je pro případy požadavku na druhý operátorský panel u rozměrově velkých strojů a linek, kdy je Thin Client napojen na nadřazený Simatic Panel nebo průmyslového PC, stejně jako jako dálkové obsluhy terminálu v klient / server aplikací.

[ Nahoru ] Zpět ]
 

SIMATIC HMI PC Based

 
HMI PC Based

"Řešení HMI vizualizace na principu PC-Based."

Výkonný, robustní a šité na míru vašim individuálním potřebám - rozsah Siemens zařízení a řešení je postaven kolem panelových PC od SIMATIC a neponechává žádný uživatelských požadavků nezodpovězena.

Siemens nabízí počítače v různých výkonových třídách, široký výběr provozních jednotek, monitory s průmyslem vhodným řešením návrhu, a kompletních systémů, které poskytují dokonale vyváženou kombinaci hardwaru a softwaru.

[ Nahoru ] Zpět ]
 

SIMATIC WinCC (TIA Portal)

 
HMI WinCC TIA Portal

"Jedno místo vizualizačního softwaru."

Software SIMATIC WinCC (TIA Portal), SIMATIC WinCC a SIMATIC WinCC Open Architecture SIMATIC HMI pokrývá celou oblast projekčního a vizualizační software pro rozhraní člověk-stroj (HMI). Software SIMATIC WinCC (TIA Portal) je nástupce WinCC flexible lze jej použít téměř pro všechny SIMATIC operátorské zařízení. Funkční rozsah zahrnuje vizualizační úlohy potřebné přímo na stroji, stejně jako SCADA aplikace na bázi PC u multi-uživatelských systémů.

Pomocí software lze realizovat úkoly procesní vizualizaci nejvyšší složitosti a SCADA aplikací, např. s redundantní architekturou a vertikální integraci do stromu Intelligence Simatic WinCC ve své aktuální verzi 7.

Architektura WinCC Open source je směřována na vysoce specifické požadavky koncových zákazníků a modifikaci na Non-Windows platformách.

[ WINCC TIA ] [ Katalog HMI ] [ Nahoru ] Zpět ]

 

NAHORU
 
■ Názvy produktů, výrobků, zařízení, software a jiné jsou registrovanými obchodními značkami ® společnosti SIEMENS AG ■ Vyobrazení produktů převzato z obrazové databáze © Siemens AG 2016, All rights reserved ■ Všechna práva vyhrazena - © Ing. Petr Halíř, HaPeSoft s.r.o. 2001-2016 ■ Stránky používají technologii cookies. Dalším používáním stránek vyjadřujete souhlas s jejich užitím. ■