HaPeSoft.cz
AUTOMATIZACE
VIZUALIZACE
SERVIS
KOMPONENTY
KATALOG
MANUÁLY
KONTAKT
MAPA STRÁNEK
Kalendář
Dlužníci
 
+420 728 726 127
 partnerský web:
PLC AUTOMATIZACE - Informace o automatizační technice, realizované pomocí PLC
BLAJA - automation portal
Paleček Elektro - průmyslová automatizace
 
 
 

MANUÁLYMANUÁLY

S7 SYSTEM S7 31xC TF S7 31x/31xC S5 SYSEM S5 CPU 928 DEMOVERZE CENÍK / OBJ. FAQ AKTUALIZACE
 
FAQ

 

 

 ?    Při instalaci se po kliknutí na tlačítko zahájení instalace objeví chybové hlášení: Overflow / Neočekávaná chyba instalace
  Tato chyba se zcela jistě vyskytne při instalaci na počítač, na kterém je instalován operační systém Windows 2000. Pro Windows 2000 se verze připravuje.
V současné době byla připravena nová verze instalace, která by měla odstranit tuto chybu. Vyzkoušejte si instalaci demoverze, případně podejte informaci o výsledku instalace. Děkuji.
 
 ? Úvodní hlášení při instalaci: Systém nemůže aktualizovat ...
Toto je standardní hlášení instalátoru a informuje o tom, že pro bezproblémové nainstalování programu by na počítači neměla zároveň běžet další aplikace (program). Instalátor neprovádí kontrolu dalších běžících aplikací a toto hlášení se zobrazí vždy.
 
 ? V textu průvodce jsou odkazy na příklady, které by měly být na CD-ROMu ale tam nejsou.
Odkazy jsou přepsány stejně jako v původním manuálu, tedy odkazují na originální CD-ROM, případně jsou k dispozici na internetu.
 
 ? V demoverzi jsou přístupné jen některé části obsahu, kde seženu další ?
Kompletní obsah obdržíte při objednání průvodce se zvolenou knihovnou.
 

?

Mám instalovanou demoverzi elektronického průvodce ale při jeho spuštění se objeví hlášení, že nejsou instalovány knihovny demoverze ...
Stáhněte si soubory demoverzí knihoven a umístěte je do adresáře, kde máte instalovánu demoverzi.
 

?

Po odinstalování programu / knihovny demoverze ...
Pokud potřebujete odebrat knihovnu z demoverze (např. po zakoupení její plné verze) postačí odebrat její adresář z demoverze. Pokud chcete provést celkové odinstalování, použijte v ovládacích panelech nabídku přidat/odebrat programy. Po odinstalování programu zůstanou v adresáři knihovny, které je nutno smazat ručně. Knihovny nejsou součástí instalace a registrace programu do systému, proto nemohou být odinstalovány automaticky spolu s programem.
 
 ? Po vložení CD do mechaniky se CD dlouho načítá nebo instalační program knihoven nechce přečíst CD.
Chyba může být způsobena poškrábáním CD nosiče, mechanikou CD (prach na optice). V případě CD mechanik "combo" (CD - DVD - vypalovačka) je pravděpodobné, že prodlení při načítání CD je způsobeno konstrukcí mechaniky a zjišťováním formátu na CD => vložte CD do mechaniky a nejprve se na něj "podívejte" průzkůmníkem", po té co jej průzkumník "spolkne" spusťte instalaci.
 
 ? Používám SIMPR současně se STEPem 5, v některých případech se mi však nezobrazují obrázky.
Tato situace může nastat v případě, že máte v počítači méně operační paměti a její část je již obsazena jiným programem nebo paměť dříve používaná nebyla předchozím programem uvolněna. Pokud potřebujete mít spuštěn SIMPR a STEP 5 současně, spusťte nejprve SIMPR a teprve potom STEP 5. Je pravděpodobné, že je tato situace závislá i na používaném systému (Win98, WinME).
 

?

Používám Windows 2000, při náběhu programu demoverze dojde k chybě při rozzipování balíčků knihoven demoverze.
U Windows 2000 nepracuje automatické rozzipování balíčlů knihoven demoverze. Rozzipování je nutno provést ručně do adresáře: [Disk:]\ . . . \Simpr_Demo\. Tento problém nezpůsobuje přímo program demoverze ale knihovna unzip32.dll, která nemá vstupní bod kompatibilní s Win 2000. Problém může vyřešit zkopírování knihovny unzip.dll do adresáře systému Windows 2000 (bez záruky).
Poznámka: Plná verze programu používá jiný způsob instalace knihoven (bez zip-u).
 

?

Chtěl bych získat inzerovanou aktualizaci pro S7 SYSTEM SW ale není uvedena na stránce aktualizací.
Pokud chcete získat inzerovanou aktualizaci, musíte zaslat svoje identifikační číslo programu a soubor z počítače "S7 SYSTEM SW L00.cde" (v knihovně S7 SYSTEM SW \ 1\).
 
 
■ Názvy produktů, výrobků, zařízení, software a jiné jsou registrovanými obchodními značkami ® společnosti SIEMENS AG ■ Vyobrazení produktů převzato z obrazové databáze © Siemens AG 2016, All rights reserved ■ Všechna práva vyhrazena - © Ing. Petr Halíř, HaPeSoft s.r.o. 2001-2016 ■ Stránky používají technologii cookies. Dalším používáním stránek vyjadřujete souhlas s jejich užitím. ■